17355.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
26
Luzsénszky Alfonz: Jövőbelátás, hipnotizmus, szellemidézés, csillagjóslás, kártyajóslás. Bp., 1921, Wodianer F. és Fiai. 104 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, hiányos, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.