17560.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Kenedi Géza dr.: A pénz, Krőzustól Rockefellerig. Századok Legendái. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, gerincnél kopott, szakadt, egyébként jó állapotban.