Jack London: Ádám előtt. / A hitehagyott. Fordította: Schöner Dezső. Harmadik kiadás. Magánkönyvtári pecséttel. Bp., Népszava, 1928. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.