Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. Bp., 1959, Magyar Helikon. 203 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.