17442.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Dr. Ormándy Miklós: A virágok beszélnek. Bp., 1909, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállata. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.