17341.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Arany János összes munkái. I-V. kötet (4 kötetben). Bp., [1924], Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült és kopott gerinccel, a borítókon kisebb sérülésekkel, az első kötet borítója foltos.