Zsolnay virágszedő lány, kézzel festett porcelán. Jelzett. apró kopáso... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Zsolnay-viragszedo-lany-kezzel-festett-porcelan-Jelzett-apro-kopasokkal-m14cm~II2453826
2453826
11228
400
Beschreibung: Zsolnay virágszedő lány, kézzel festett porcelán. Jelzett. apró kopásokkal. m:14cm
: karap_norbert