11224. 400. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 500 HUF
16
0 HUF
Zsolnay virágmintás süteményes tányér készlet, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, néhányon mázrepedésekkel, d: 17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert