Zsolnay pillangómintás porcelán tálca, 3 db pálinkás pohárral, kézzel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Zsolnay-pillangomintas-porcelan-talca-3-db-palinkas-poharral-kezzel-festett-jelzett-aprC3~II2454788
2454788
11222
400
Beschreibung: Zsolnay pillangómintás porcelán tálca, 3 db pálinkás pohárral, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26x9 cm, m: 5 cm
: karap_norbert