Zsolnay Pompadour mintás fali óra. Részben kézzel festett, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Zsolnay-Pompadour-mintas-fali-ora-Reszben-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-foltokkal-~II2450017
2450017
11230
400
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás fali óra. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, foltokkal, működik, d: 26 cm
: karap_norbert