Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország. Kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Sevres-fajansz-talka-rez-labakon-XIX-sz-Franciaorszag-Kezzel-festett-jelzett-hajszalrep~II2425086
2425086
11319
400
Beschreibung: Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. d: 15 cm