1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Hornsea Contrast angol porcelán fali dísztál, J. C. Van Hunnik (1900-1950) által festett mintával díszített. Barna mázzal, levonóképes mintával, jelzett, kisebb lepattanással, minimális kopással, d: 25 cm