11147. 400. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán füles, fedeles tartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással, h: 18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert