2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/2-db-porcelan-figura-kezzel-festett-jelzett-egyik-serult-a-kalapnal-m-7-cm~II2173668
2173668
11423
400
Beschreibung: 2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm
: karap_norbert