11517. 400. Gelaufene Fernauktion Gläser
1 200 HUF
0 HUF
Bohemia nagyméretű ólomkristály hamutartó. Metszett, matricával jelzett, fém szerelékkel, kis karcolással, kopásnyomokkal, eredeti dobozában, d: 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert