11481. 400. Gelaufene Fernauktion Gläser
4 000 HUF
0 HUF
Anyagában színezett, dekoratív muranói üveg tálka, közepén 4 díszítőelemmel, címkével jelzett (Vetromania Murano), kis kopásnyomokkal, 15,5x15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert