Mercedes játékautó. h: 22cm. Kopott sérült, felhúzó kulcsa nincs.
Sch... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~500011/Mercedes-jatekauto-h-22cm-Kopott-serult-felhuzo-kulcsa-nincs-Schuco-Car-Electro-Pheno~II2448282
2448282
12446
400
Toys, board-games
Beschreibung: Mercedes játékautó. h: 22cm. Kopott sérült, felhúzó kulcsa nincs.
Schuco - Car Electro Phenomenal 5503 - 1960-1969 - Nyugat-Németország
: karap_norbert