13879.
400. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kardos István: Harmonika iskola I. köt. Bp., 1958, Zeneműkiadó. Hatodik kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.