13888.
400. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Daloskert. Négy évszázad dalterméséből összeválogatta és magyarázó jegyzetekkel kísérte: Molnár Imre Dr. Énekszóra zongorakísérettel feldolgozta: Kern Aurél. Bp., 1927, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. XVI+56 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.