12764.
400. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
500 HUF
1921 Arad, Vízszerelő mester segédkönyve, benne számos bejegyzéssel, nevekkel, okmánybélyegekkel, kopott félvászon-kötésben, az elülső szennylap kijár, 200 p.