Wellner kerek alpakka tálca, jelzett, kopásnyomokkal, d: 29 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500033/Wellner-kerek-alpakka-talca-jelzett-kopasnyomokkal-d-29-cm~II2457223
2457223
12241
400
Flea Market
Beschreibung: Wellner kerek alpakka tálca, jelzett, kopásnyomokkal, d: 29 cm
: karap_norbert