Légoltalmi mozdony zárlámpatest. m: 56 cm, kopott, apró sérülésekkel. Jelzett: R.V.9.
FTM üvegbúra jelzett (Fémlemezipari Művek Fémtömegcikk Gyáregysége, Budapest, X. Monori u. 1-3.)