3 db dísztányeér, fém és fa. Kopott, apró sérülésekkel. d:17 és 22 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500033/3-db-disztanyeer-fem-es-fa-Kopott-apro-serulesekkel-d17-es-22-cm-kozott~II2450549
2450549
12382
400
Flea Market
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: 3 db dísztányeér, fém és fa. Kopott, apró sérülésekkel. d:17 és 22 cm között.
: karap_norbert