1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Sze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500034/1887-Magyar-Paedagogiai-Szemle-VIII-kotet-Tanugyi-havi-kozlony-Szerk-es-kiadja-Rill-Jozs~II1807415
1807415
13908
400
100
Printed Materials
Beschreibung: 1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: vörös_iván