11681. 400. Gelaufene Fernauktion Uhren
1 000 HUF
0 HUF
Női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm