19019. 400. Gelaufene Fernauktion Juwelen
30 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) kis fűszertartó, kék üvegbetéttel, kanállal, jelzett, kis kopásnyomokkal, bruttó: 72,1 g, m: 5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert