Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 51 darabos fűszertartóval,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Juwelen/Juwelen~1500001/Ezust-Ag-hat-szemelyes-evoeszkoz-keszlet-51-darabos-fuszertartoval-az-egyik-uveg-betett~II2402536
2402536
19143
400
400000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 51 darabos fűszertartóval, az egyik üveg betéttel Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, mesterjeggyel nettó 2350 g + ezüst nyelű kések és tortalapát.
: nagy_andras