Ezüst (Ag) 2db villa és 2 db mokkáskanál. Jelzett: 2 db villa: 1867-1937 Dianás fémjellel, Vincenz Carl Dub ötvösmester jelével. 2 db mokkáskanál: 1867-1937 Dianás fémjellel, AB mesterjeggyel.
Nettó súly: 180g. (Bécs 1900 körül)