Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Kádár Gábor szÃnes sokszorosÃtása: H... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~3000004/Munkacsy-Mihaly-1844-1900-utan-Kadar-Gabor-szines-sokszorositasa-Honfoglalas-Szines-~II2453647
2453647
10939
400
17000
Engravings
Rufpreis:
17 000 HUF 45,95 EUR , 50,00 USD
Beschreibung: Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Kádár Gábor szÃnes sokszorosÃtása: Honfoglalás. SzÃnes litográfia, papÃr, kartonra kasÃrozva. Kiadta Könyves Kálmán. 1905-10 körül. Sérült. Kissé foltos. 28,5x86 cm
: pelikán_kristóf