10921.
400. Gelaufene Fernauktion
Stich
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
H Müller metszése: Divatozó hölgyek kislánnyal, 1808. Akvarellel színezett metszet, papír, sérült, kissé foltos, 18,5x15 cm.