V. Tóth László (1930-2001): Téli erdő. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 25×35 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.