10453. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Tóth Gyula (1891-1970): Zerge, 1942. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli egészen apró sérüléssel, apró (foxing) foltokkal 31x21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb