10384. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Sándor Dezső (?-?): Vízparti táj, 1907. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, antik, kissé sérült üvegezett fa keretben. 32,5×50,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf