10373. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1970): Folyópart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos és hullámos, 29,5×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras