Pór Bertalan (1880-1964): Ülő alakok (vázlat). Tus, toll, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 100/982 sz. bírálati címkéjével. A bírálat szerint "Pór Bertalan jelzés nélküli vázlata". Üvegezett fa keretben. 14×20 cm