Ősz Dénes (1915-1980): Téli városrét Színes rézkarc, papír, jelzett. 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Osz-Denes-1915-1980-Teli-varosret-Szines-rezkarc-papir-jelzett-31-5x37-5-cm~II2452965
2452965
10330
400
Beschreibung: Ősz Dénes (1915-1980): Téli városrét Színes rézkarc, papír, jelzett. 31,5x37,5 cm
: nagy_andras