Misch Ádám (1935-1995): Tarka mező (eredetileg cím nélkül), 1974. Akva... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Misch-Adam-1935-1995-Tarka-mezo-eredetileg-cim-nelkul-1974-Akvarell-papir-jelzett-M~II2359021
2359021
10302
400
36000
Beschreibung: Misch Ádám (1935-1995): Tarka mező (eredetileg cím nélkül), 1974. Akvarell, papír, jelzett (Misch 74), 61,5x47,5 cm
: karap_norbert