10295. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Melocco Miklós (1935-): Leonardo rajzol. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Üvegezett fa keretben, 29,5×19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf