Kun István (1908-1980): Esti félhomály. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé kopott üvegezett fa keretben. Vászon kissé hullámos. 25x32 cm