Kondor Lajos (1926-2006): Aki az ördögöt falra festi. Színes rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Kondor-Lajos-1926-2006-Aki-az-ordogot-falra-festi-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozo~II2408727
2408727
10244
400
Beschreibung: Kondor Lajos (1926-2006): Aki az ördögöt falra festi. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 20/25. 29×39 cm
: karap_norbert