K. Kovács Imre (1944-): Formák, 1987. Olaj, farost. Jelzett. Apró felü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/K-Kovacs-Imre-1944-Formak-1987-Olaj-farost-Jelzett-Apro-feluleti-serulesekkel-Fa-k~II2421932
2421932
10256
400
15000
Beschreibung: K. Kovács Imre (1944-): Formák, 1987. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 51,5x84,5 cm
: pelikán_kristóf