Gulyás Dénes (1927-2003): Ház, 1973. Akvarell, papír, jelzett, hátolda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Gulyas-Denes-1927-2003-Haz-1973-Akvarell-papir-jelzett-hatoldalan-Kepcsarnok-Vallala~II2452274
2452274
10150
400
Beschreibung: Gulyás Dénes (1927-2003): Ház, 1973. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 38x50 cm
: pelikán_kristóf