Gross Arnold (1929-2015): Naplemente. Színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Gross-Arnold-1929-2015-Naplemente-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-~II2451361
2451361
10145
400
24000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Naplemente. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap szélén apró foltokkal, 17×32 cm
: pelikán_kristóf