Czinege Zsolt (1964-): Virágzó tengerpart. Olaj, vászon, jelzett. 50×6... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Czinege-Zsolt-1964-Viragzo-tengerpart-Olaj-vaszon-jelzett-50C39760-cm~II2374900
2374900
10086
400
Beschreibung: Czinege Zsolt (1964-): Virágzó tengerpart. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm
: pelikán_kristóf