Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tájkép.
Tempera, papír. Sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Csallokozi-Farkas-Lorinc-1898-1966-Tajkep-Tempera-papir-Serult-keretben-15x22-cm~II2457189
2457189
10061
400
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tájkép.
Tempera, papír. Sérült keretben. 15x22 cm
: pelikán_kristóf