10059. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Brusch Péter (1921-1985): Őszi erdő, 1952 (hátoldalon vázlat). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×36,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf