Bartha László (1908-1998): Tavaszi kert.
Akvarell, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán Arte Galéria tanúsítványa. Üvegezett fa keretben. 30,5x42,5 cm
Gazdag motívumkincs és ritmusosság jellemző művészetére. Fokozatosan posztmodern és absztrakt vonulat is fellelhető munkáin.