10024. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Barczi Pál (1933-2003): Emlékezés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10), lap alján autográf ajándékozási sorokkal, paszpartuban, 18×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras