4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Balog István (Ştefan Balog): Alba Iulia (Gyulafehérvár). Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E/A jelzéssel, üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm