Bajor Ágost (1892-1958): A kivilágított Halászbástya. Rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Bajor-Agost-1892-1958-A-kivilagitott-Halaszbastya-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-ker~II2368041
2368041
10018
400
Beschreibung: Bajor Ágost (1892-1958): A kivilágított Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x13 cm
: nagy_andras